Září 2015

Přeprava mobilheimu k rybníku Dvořiště

25. září 2015 v 16:19
Přeprava sezonního mobilheimu k rybníku Dvořiště. Další fotografie jak přepravujeme mobilheimy naleznete na www.mobilnidum.eu/ukazka-akce-fota. Další mobilní domy, které máme v naší nabídce naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Nově na cestě mobilheim Tudor Oxford

23. září 2015 v 20:11
Nově na cestě velmi pěkný a široký mobilheim Tudor Oxford 11x3,7m (cca 41m2). Více na www.mobilnidum.eu/tudor-oxford. Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Mobilní domy s krbem - naše mobilní kancelář

18. září 2015 v 9:16
Naše další realizace krbových kamen do mobilního domu. Toto provedení je k vidění v naší mobilní kanceláři v Hluboké nad Vltavou. Další inforamace jak mobilní domy vybavujeme krbovými kamny naleznete na http://www.mobilnidum.eu/kamna-a-plastova-okna.

Přeprava mobilheimu do obce Mokré u Českých Budějovic

9. září 2015 v 21:19
Přeprava sezonního mobilheimu do obce Mokré u Českých Budějovic. Další fotografie jak přepravujeme mobilheimy naleznete na http://www.mobilnidum.eu/ukazka-akce-fota. Další mobilní domy, které máme v naší nabídce naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

mobilní domy s krbem a troubou na pečení

8. září 2015 v 14:13
Další naše instalace krbových kamen do mobilheimu tentokrát s troubou na pečení. Více informací jak mobilní domy vybavujeme krbovými kamny naleznete na http://www.mobilnidum.eu/kamna-a-plastova-okna.