Říjen 2015

Nově na cestě mobilheim Pemberton Moonbeam

31. října 2015 v 12:15
Nově na cestě velmi pěkný a široký mobilheim Pemberton Moonbeam 11x3,7m (cca 41m2). Více na www.mobilnidum.eu/pemberton-moonbeam. Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Nově na cestě mobilheim Atlas Woodland Super

29. října 2015 v 18:33
Nově na cestě velmi pěkný a široký mobilheim Atlas Woodland Super 11x3,7m (cca 41m2). Více na http://www.mobilnidum.eu/atlas-woodland-super-1. Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.


Nově skladem široký a dlouhý mobilheim Carnaby Crown

28. října 2015 v 20:28
Nově skladem zachovalý široký a dlouhý mobilheim Carnaby Crown 11 x 3,7m (cca 41m2) za 199.000 Kč. Další mobilheimy z naší nabídky na http://www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.


Celoroční mobilheim s fasádou

26. října 2015 v 14:31
Další naše realizace celoročně zatepleného mobilheimu. Více informací o celoročních mobilních domech naleznete na www.mobilnidum.eu/mobilni-domy-celorocni. Mobilní domy, které máme v současné nabídce naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Mobilheim s krbem na dřevo

22. října 2015 v 20:29
Naše další instalace krbových kamen na dřevo do mobilního domu. Další obrázky jak mobilní domy vybavujeme krbovými kamny naleznete www.mobilnidum.eu/kamna-a-plastova-okna.

Nově skladem široký a dlouhý mobilheim Tudor Oxford 11x3,7m (cca 41m2).

21. října 2015 v 9:22
Nově skladem široký a dlouhý mobilheim Tudor Oxford 11x3,7m (cca 41m2). Více na www.mobilnidum.eu/tudor-oxford. Další mobilní domy z naší atkuální nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Nově na cestě sezonní mobilheim Cosalt Torino 9,3x3,1m (cca29 m2)

20. října 2015 v 20:46
Nově na cestě velmi pěkný sezonní mobilheim Cosalt Torino 9,3x3,1m (cca 29m2) se dvěma ložnicemi. Více na http://www.mobilnidum.eu/cosalt-torino-10.Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Nově na cestě mobilheim Atlas Image Super

15. října 2015 v 19:47
Nově na cestě krásný široký mobilheim Atlas Image Super 11x3,7m (cca 41m2) se dvěma ložnicemi. Více na http://www.mobilnidum.eu/atlas-image-super. Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.


Nově na cestě mobilheim Carnaby Crown

5. října 2015 v 20:44
Nově na cestě velmi pěkný a široký mobilheim Carnaby Crown 11x3,7m (cca 41m2). Více na www.mobilnidum.eu/carnaby-crown. Další mobilní domy z naší nabídky naleznete na www.mobilnidum.eu/aktualni-nabidka.

Přeprava celoročně zatepleného mobilheimu do Drslavic u Prachatic

1. října 2015 v 19:54
Přeprava celoročně zatepleného mobilheimu do Drslavic u Prachatic. Konečná fasáda se dodělá na místě. Další fotografie z našich akcí s mobilheimy naleznete na www.mobilnidum.eu/ukazka-akce-fota. Více o tom jak zateplujeme sezonní mobilheimy na mobilní domy celoroční na www.mobilnidum.eu/mobilni-domy-celorocni